KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185423
*
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 22:20:06
1
300 kr
6/5 11:31:05
2
Vinnande bud
6/5 12:10:20
1
500 kr
6/5 12:10:20
2
600 kr (Budbetjänt)
6/5 15:44:14
3
800 kr
6/5 15:44:14
2
900 kr (Budbetjänt)
6/5 15:45:10
3
1.000 kr
6/5 15:45:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
8315 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8312 Oljemålning
Bodil Halvorson. Signerad, daterad 2000. Olja på p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:04
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 22:20:06 | 1 | 300 kr |
6/5 11:31:05 | 2 | Vinnande bud |
6/5 12:10:20 | 1 | 500 kr |
6/5 12:10:20 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:44:14 | 3 | 800 kr |
6/5 15:44:14 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:45:10 | 3 | 1.000 kr |
6/5 15:45:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
8315 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13 -
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8312 Oljemålning
Bodil Halvorson. Signerad, daterad 2000. Olja på p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:04 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52